Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kozin – oferty mieszkań na Warmii i Mazurach

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie dwupoziomowe Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na mazurach. Mieszkanie położone jest między Giżyckiem a Mikołajkami w miejscowości Kozinie. Nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Kozin + 23 km)

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Kozin + 23 km)

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, aneks kuchenny, korytarz, łazienka, balkon.2 piętro, duża klatka schodowa,. Łady widok na miasto. Przed budynkiem i obok niego znajdują się parkingi. Wyposażenie: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64,54 m² 5 097,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o wysokim standardzie doświetlenia. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Dolinki,Gorzów Wielkopolski(Kozin + 23 km)

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Jerzkowice

Jerzkowice(Kozin + 4 km)

170 000 zł64,20 m² 2 647,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu gotowy do zamieszkania 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Kozin + 23 km)

445 000 zł66 m² 6 742,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego w centralnej i doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Aleksandrówka,Ciechanów(Kozin + 21 km)

530 000 zł81,50 m² 6 503,07 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Apartament z panoramiczną przestrzenią 116 m powierzchni całkowitej ul. Armii Krajowej | Ciechanów Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Kozin + 23 km)

529 000 zł59,34 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,34 m2 , wraz z dużym balkonem , oraz przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski(Kozin + 23 km)

279 000 zł41,72 m² 6 687,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,72 m ul. Chopina Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Chopina. Ma 41,72 m , na które składają się dwa ustawne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski(Kozin + 23 km)

425 000 zł46,91 m² 9 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfort, prywatność i przestrzeń w miejskim wydaniu 3 pokoje z ogrodem i garażem w nowoczesnym budownictwie Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż tylko metraż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij