Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Kozin

Kozin, warmińsko-mazurskie

  • 77 700 zł
  • 2 120 m²
  • 36,65 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Kubasi...

Skontaktuj się

Działka rolna Kozin

Kozin, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

77 700 zł

2 120 m²

36,65 zł/m²

Działka rolna Kozin

Zaktualizowane: 8 maja 2026

77 700 zł 2 120 m² 36,65 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 77 700 zł (36,65 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 2 120 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: 96 NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7/18652/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dlaczego ten grunt to strzał w dziesiątkę?
- Pokaźny obszar: Masz do dyspozycji równe 2120 m² w regularnym kształcie, co daje ogromne możliwości na przyszłość.

- Bezkonkurencyjna cena: W opcji minimalnej, z wliczonym już udziałem w drodze wewnętrznej oraz prowizją, cena to zaledwie 36,61 zł/m² (całość 77,7 tys. zł). (...)

Agent

Krzysztof Kubasiewicz

502 694...

502 694 902

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Kubasiewicz

502 694...

502 694 902

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Krzysztof Kubasiewicz

502 694...

502 694 902